Panel prawny

Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Widełki płacowe: - zł miesięcznie
Oddział:
Kategoria oferty: Produkcja / Przemysł
Podkategoria:
Zmiana: Poranna
Opublikowane: 03-07-2018
Kod pocztowy: 44-100
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Uniwersytet / Politechnika
Stopień naukowy:
Minimalne doświadczenie: 3 Year
Wiek: 25 Years - 25 Years
Work Permit: Polska
Wymaga podróży:
Status oferty
Status oferty: Pozyszukiwania kandydatów
Rozpoczęcie publikacji: 04-07-2018
Ilość ofert: 1
Zakończenie publikacji: 19-08-2018
Flytronic S.A. Gliwice, śląskie
Lokalizacja
Gliwice, śląskie
Opis

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie, programowanie, testowanie produkcyjnych układów elektroniki,
  • lokalizowanie usterek układów elektronicznych na podstawie schematów,
  • pomoc w procesie produkcji ukłaów elektronicznych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnym miejscu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samodzielność działania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy,
  • szeroki zakres świadczeń pozapłacowych.
Zgody
Kwalifikacje
Preferowane umiejętności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektronicznym,
  • umiejętności czytania schematów/ dokumentacji elektronicznej,
  • znajomość działania podstawowych układów elektronicznych (diody, tranzystory itp.),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • wysoka umiejętność lutowania będzie dodatkowym atutem
Komentarze Facebook

Najnowsze na blogu

© 2024 JobPolska Krzysztof Rogalski. Wszelkie prawa zastrzeżone. design i wykonanie MorphicWeb